Sabunçu Gənclər Evi - Gənclərin Təlim və İstirahət mərkəzinin strukturu

12 oktyabr 2018 - ci il tarixdə 18 Oktyabr-“Dövlət Müstəqilliyi Günü”nün qeyd olunması ilə əlaqədar Şirvan gənclər Evi və Şirvan Dövlət Rəsm Qalereyasının birgə təşkilatçılığı ilə Ağamalıyeva Aysunun “Mənim çiçəkli palitram” adlı fərdi rəsm sərgisi keçirildi. Sərgidə mədəniyyət şöbəsinin əməkdaşları, Şirvan şəhər Uşaq Musiqi məktəbinin müəllim və şagirdləri, Şirvan Gənclər Evinin könüllüləri, orta ümumtəhsil məktəb şagirdləri iştirak etdilər.


XİDMƏTLƏRİMİZ







Origami kursu
High Tech klubu
Proqramlaşdırma
Kompyuter qrafikası və dizayn
Rəqs klubu
Kitab klubu
İdman klubu
İngilis dili klubu
Kino klubu
İncəsənət
Teatr
Layihə klubu




BİZİM KOMANDA


Direktor: Həşimova Rəvanə Fazil
email: ravana@sge.az
Metodist: Ağayeva Aydan Məlikməmməd
email: aydan@sge.az
Metodist:Əliyev Ramiz Təvəkkül
email: ramiz@sge.az
Dərnək rəhbəri: Mehraliyev Samir Famil
email: samir@sge.az
Dərnək rəhbəri:İbrahimova Nərmin Elmar
email: narmin@sge.az
Dərnək rəhbəri: Hüseyinli Aytən Məmmədəli
email: ayten@sge.az
Dərnək rəhbəri:Ömərova Sevda Yaqub
email: sevda@sge.az
Baş mühasib: Kazımlı Qalib Qadir
email: qalib@sge.az
Təsərrüfat müdiri:Musayev Etibar Namaz
email: etibar@sge.az
Dərnək rəhbəri: Mehraliyev Samir Famil
email:samir@sge.az




























“Azərbaycan gəncliyi Dövlət Proqramının (2005-2009-cu illər) Tədbirlər Planının 4.1.7.-ci bəndinə əsasən “Gənclər evi” sosial xidmət müəssisələri şəbəkəsinin yaradılması” nəzərdə tutulmuşdur. İlk “Gənclər evi” 2006-cı ildə Ağsu rayonunda fəaliyyətə başlamışdır.